Úklidové služby Jana s.r.o.

Úklidy administrativních, kulturních budov a prostor
Pouze od nás získáte jeden měsíc úklidu ZDARMA!
Technické informace - Úklidové služby Jana s.r.o.

Administrativní budovy
Zdravotnická zařízení
Byty, rodinné domy
Prodejní prostory, salóny
Komerční prostory

Prosíme o strpení! Webové stránky jsou v rekonstrukci....Prosíme o strpení! Webové stránky jsou v rekonstrukci....
Created by SEOregistr
Obchodní adresa společnosti (centrála): Úklidové služby Jana s.r.o. Jana Hýbnerová, Dub 3, Starý Jičín 74101 Tel.: 732 208 815 Email: jana.uklidoveprace@seznam.cz
Technické informace

GARANCE KVALITY A PROFESIONALITY

V případě zájmu zašleme kopii pojistky zřízené na 10.000.000 Kč, kopie bezdlužnosti FÚ, Soc., zdravotní poj., celní úřad, osvědčení o oprávněném podnikání a reference námi uklízených budov atdp.

POUŽITÍ EKOLOGICKÝCH ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKŮ

Naše firma JANA - kompletní úklidové práce používá čistící prostředky značky ECOLAB, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Vysoké nároky na hygienickou čistotu v nemocnicích a jiných zařízeních pomáhají splnit dezinfekční a čistící přípravky divize Healthcare. Naše nabídka zahrnuje přípravky pro desinfekci ploch, nástrojů, rukou a pokožky, doplněné mycími a ošetřujícími prostředky, dávkovači a dalšími pomůckami při práci v úklidu.Vysoce koncentrované přípravky a moderní dávkovací zařízení odrážejí snahu o maximální bezpečnost pracovníků a péči o životní prostředí.

Vysoce účinné přípravky jsou doplněny řadou úklidové mechanizace jako jsou vysavače, ploché mopy, úklidové vozíky, čistící a leštící stroje.Toto vše a značka ECOLAB vytvářejí jednolitý celek, který vychází vstříc životnímu prostředí, požadavkům jednotlivých námi uklízených objektů a maximální ochraně našich pracovníků.
Naše firemní vozidla:
jednokotoucovy-stroj.jpg
Podlahovy-myci-stroj-automa.jpg
SC-A-020-Prumyslovy-vysavac.jpg
vysokotlaky-cistici-stroj.jpg
zametaci-stroj.jpg
Profesionální úklidová technika firmy:
Nejčastější dotazy

Vážení zákaznící, dovolili jsme si pro Vás připravit soubor Vašich nejčastějších dotazů. Věříme, že Vám tyto informace ušetří Váš drahocený čas.

Co když Váš pracovník onemocní?

V případě nemoci, dovolených atp. Automaticky nahlásíme zákaznikovi vzniklou skutečnost, nahlásíme jméno, příjmení na zaměstnance, který bude vykonávat služby v době nemoci a náhrada probíhá samozřejmě okamžitě.Nemusíte mít obavy, že by úklid neproběhl, proto tu přeci jsme.

Mohu objednat úklid naší kanceláře 100m 2 ?

Ano, Naše úklidová firma nerozlišuje zákazníky dle velikosti, každý zákazník je pro nás velice důležitou součástí našeho týmu. Zařaďte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům.

Mohu u Vás objednat mytí oken ?

Ano, naše úklidová firma, poskytuje veškeré služby spojené s úklidovou činností.

Mohu si určit hodinu úklidu ?

Ano, od toho tu přeci jsme. Je jedno, zda se jedná o zakázku jednorázového úklidu či úklidu pravidelného, vždy si zákazník vybere nejvhodnější den a hodinu úklidu.U pravidelných úklidů, si zákazník zvolí zda mu úklid vyhovuje ve večerních, ranních hodinách nebo zda chce při úklidu být přítomen.

Lze objednat strojové čištění ?

Ano, provádíme strojové čištění veškerých ploch.Jsme vybaveni nejmodernější technikou, žádný povrch pro nás není nepřekonatelný.

Rozešli jsme se ve zlém s úklidovou firmou, potřebovali bychom, aby jste začali s úklidem již zítra, je to možné ?

Samozřejmě Ano.Cenový rozpočet Vámi vypracujeme od obdržení všech podkladů.Po odladění ceny, Vám opět do jedné hodiny zašleme návrh smlouvy o dílo.V případě, že úklid bude bez Vaší přítomnosti, dojedeme k Vám s potvrzenou smlouvou, předávacím protokolem na klíče, kody atp.Vybereme pracovnici na úklid a druhý den, již máte úklid zajištěn.

Jak daleko spadá naše působnost?

Naše firma je schopna zabezpečit úklid po celé České republice a samozřejmě v rámci lukrativnosti dané nabídky i Evropské unie. .
Home          O nás          Reference        Ceník        Technické informace        Kontakt